Skip to content
Aybey
 
>> Anasayfa Vidalı Hava Kompresörleri
Vidalı Hava Kompresörleri Yazdır E-posta

Neden EKOMAK ?

                                

EKOMAK güvenilirdir, sağlamdır... 

 

EKOMAK, vidalı hava kompresörlerini kalite ve güvenilirliği dünyaca onaylanmış aksamlarla üretiyor.

 

 

EKOMAK seçicidir, titizdir… 

 

Sadece vida, motor, soğutucu gibi ana aksamlarda değil, en ince ayrıntıda en küçük parçalarda bile seçici davranarak diğerlerinden üstünlüğünü ortaya koymaktadır.

 

 

EKOMAK hep önderdir… 

 

Gelişen teknolojinin basınçlı hava sistemlerine uygulanmasında takip edenlerin değil, önderlik edenlerin safında yer almaktadır. Teknolojik yenilikleri EKOMAK müşterileri tüm dünya ile aynı anda kullanır.

 

 

EKOMAK müşteri odaklıdır… 

 

EKOMAK vidalı hava kompresörleri 24 saat sürekli çalışma için edilmiş ağır hizmet kompresörleridir. Gerektiğinde kompresörün çalışacağı ortama göre ekipmanlar seçerek müşterisine en uygun sistemi sunar.

 

 

Daha iyi ürün, daha iyi hizmet… 

 

Veee… daha pek çok özelliği sayesinde EKOMAK kompresörleri sadece Türkiye’de değil, Dünyada da aranan, tercih edilen markadır.

 

KALİTEYİ DETAY YARATIR...

 

                              

 

EKOMAK KOMPRESÖRÜ SEÇMENİZ İÇİN 10 FARKLI SEBEP

 

1- Kaliteli ekipmanlar, yüksek performans;

 

Sadece vida bloğu, radyatör ve motor gibi ana parçalar değil, en ince ayrıntılar düşünülmüştür. En küçük bir parça dahi dünya markası kaliteli ekipmanlar arasından seçilerek yüksek performanslı kompresörler üretilmektedir.  

 

 

2- Gerçek ve şartsız full garanti;   

 

Ekomak kompresörleri motor ve elektrik malzemeleri de dahil şartsız, full garantilidir.

 

 

3- Hızlı servis ( 7 / 24 )

 

Türkiye’nin her bölgesine yayılmış olan uzman servis ekiplerimiz 7 gün 24 saat boyunca ve en hızlı şekilde yanınızdadır.

 

 

4- Kolay bakım, bol yedek parça;

 

Erişim kolaylığı, sade ve rahat tasarım, bakımı hızlı ve basit kılar. Yüksek kapasiteli ekipmanlardan dolayı bakım aralığı uzundur. Sürekli olarak stoklarda bulunan yedek parçaları istediğiniz anda ve en uygun fiyata edinebilirsiniz.

 

 

5- Sürekli yenilenen teknoloji;

 

EKOMAK, güçlü ve nitelikli kadrosu sayesinde teknolojiyi sürekli takip ederek, kompresörlerinde uygulamakta ve her türlü yeniliği müşterilerinin hizmetine ilk sunanlardan biri olmaktadır. “MICROPROSESSOR KONTROL”, “KAPASİTE KONTROLLÜ KOMPRESÖR”, “ÇOKLU KOMPRESÖR ÇALIŞTIRMA SİSTEMİ” gibi teknolojiler, EKOMAK tarafından dünyanın önde gelen kompresör üreticileri ile aynı anda uygulanmıştır.

 

 

6- Düşük devirli, yüksek verimli vida bloğu;

 

EKOMAK vidalı hava kompresörlerinde kullanılan Amerikan ve Alman menşeli vidalar büyük seçilerek vida devri düşük tutulur, ses seviyesi azalır, vidanın ömrü artar, yüksek performans elde edilir.

 

 

7- Yüksek standartlarda kompresör;

 

Hem tek tek ekipmanların hem de çalışmaya hazır haldeki kompresörün dünya standartlarına uygunluğu uluslar arası akredite kuruluşlar tarafından onaylanmıştır.

 

 

8- Çalışma şartlarına uygun kompresör;

 

EKOMAK, kompresörün çalışacağı ortama uygun ekipmanlar seçerek (tropikal motor, radyatör, fan, yol verme sistemi vb.) müşterisine en uygun sistemi sunar.

 

 

9- Müşteri memnuniyeti;

 

EKOMAK, sahip olduğu ürün kalite standartlarının ve ISO 9001 kalite yönetim sisteminin 1. maddesi olan “MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” ilkesinin gereğini yerine getirmek için hiçbir fedakarlıktan kaçmaz.

 

 

10- Yüksek emniyet donanımı;

 

EKOMAK kompresörlerde her türlü riske karşı:

 

Ana motor aşırı akım durdurucusu,

Fan motor aşırı akım durdurucusu,

Yüksek hararet durdurucusu,

Yüksek basınç emniyet otomatiği,

Yüksek basınç emniyet valfi,

Faz dengesizliği ve eksikliği durdurucusu,

Separatör fark uyarısı,

Acil durdurma uyarı sistemleri,

 

ile önlem alınmıştır.

 

Aybey, Hidrolik, Pnmatik, Akiskan Gc, Akder, Nutring, Toz Keesi, Hankison, Kurutucu, Kompresr hava kurutucu, Hava kurutucu, Kompresr, Vidali Hava, Kompresrleri, Dsrc Nipel, Hiz Ayar, T- Rekor, Dz rekor, Dner Dirsek, Poliretan, Hortum, Spiral Hortum, Ekomak Tank, Hava kompresr, Kompresr servisi, Ekomak Servisi, Hortum makinesi, Hortum testi, Ayarli Susturucu, Plastik Susturucu, Hava tabancasi, Quick Kaplin, Dz alin, Redksiyon, Basin ler, Genel Amali, Hassas Gliserin Dolgulu, Elektrik Kontakli, Kapsl Diyaframli, Yatay Basin Elemanli, Diyafram Ayiricili, zel Amali, Manometreler, Vakummetreler & Mano-Vakummetreler, Hidrometreler, Basin Dsrclerde Kullanilan Basin lerler, Hassas Standart Tipler, Hassas Paslanmaz Tipler, Bi-Metal Termometre, Sivi Dolgulu Termometre, Civa Dolgulu Termometre, Su Hortumlari, Hava Hortumlari, Buhar Hortumlari, Akaryakit Hortumu, Asindirici Madde Hortumlari, Hidrolik Keeler, Pnmatik Keeler, pnmatik, rekor, hidrolik rekor